Майстер-сержант Олександр Заболотний, старші сержанти Віталій Мамочка і Ростислав Лапченко загинули 5 травня під час виконання службових обов’язків – захисту державного кордону України.

Об 11-тій в центрі Білопілля зібралося кілька сотень людей – усі прийшли провести в останню путь своїх земляків, захисників державного кордону.

"Знаємо усіх. Прикро, що молоді хлопці, і загинули всі 80-го року народження, 84-гоі 95-го року народження", – говорить білопільчанка Тетяна.

У Білопіллі на Сумщині прощалися з загиблими прикордонниками

"Мамочка – наш друг, знайомий наш. Та і взагалі ми всім прийшли поспівчувати. Краще було б три весілля, ніж три похорони. Ми дуже їм співчуваємо", – каже місцева жителька Білопілля Людмила.

Панахиду за загиблими відслужив благочинний Петро Савонік.

"5-го травня ми втратили під час виконання бойового завдання з охорони державного кордону наших побратимів Віталія, Олександра і Ростислава. Ми втратили найкращих: справжніх героїв і патріотів. Будемо у вічному боргу перед батьками, близькими, дітьми", – говорить начальник прикордонного загону.

Після прощання в центрі міста прикордонників, що віддали життя за захист територіальної цілісності країни, на руках понесли на місцеве кладовище. Провела їх уся похоронна процесія з білопільчан.

Втрати Сумщини

Загинув боєць з Сумщини Антон Герасько. У Сумах поховали 21-річного військового Євгена Приходька. У Сумах попрощаються з захисником України Олексієм Мірошніченком. Загинув боєць "Азову" з Сумщини Роман Водень. У 27-й артбригаді, що базується на Сумщині, повідомили про загибель шістьох побратимів. На Сумщині попрощалися з загиблим у боях на Луганщині Олександром Кононенком. На Донеччині загинув прикордонник з Сумщини Віталій Мозольов. На Сумщині провели в останню путь загиблого під Харковом бійця Євгена Бучичева (позивний "Халк").

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело