15 травня, внаслідок артилерійського обстрілу при захисті Батьківщини, загинула Сапун Марина Володимирівна. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Шосткинський міський голова Микола Нога.

У повідомленні йдеться, що раніше жінка працювала у пологовому відділенні Шосткинської ЦРЛ. У 2020 році Марина Сапун вступила до Збройних сил України.

Також міський голова зазначив, що нещодавно пані Марина приїжджала на коротку відпустку у Шостку, де зустрілася з багатьма людьми. А директору рідної школи розповіла про дивний сон: наче на фасад прибивають меморіальну табличку.

Від артилерійського обстрілу загинула військова Марина Сапун із Шостки

У жінки залишилося двоє дітей. Місце та час прощання із загиблою буде повідомлено пізніше.

Втрати Сумщини

У бою з російською ДРГ загинув прикордонник з Сумщини Олександр Поповченко. Загинув воїн з Сумщини Богдан Федько Загинув Володимир Єременко з Глухова на Сумщині. На Сумщині попрощалися з українським захисником Сергієм Куценком У Сумах попрощалися з військовим Дмитром Луцковським З Олексієм Сердюком, братами Андрієм та Олександром Козирками попрощалися у селищі Чупахівка на Охтирщині. Загинув військовий Микола Дем'янченко з Сумщини Під час мінометного обстрілу загинув військовий із Сумщини Микола Максимов. У Сумах прощалися з військовим Дмитром Долговим У Білопіллі на Сумщині прощалися з загиблими прикордонниками Олександром Заболотним, Віталієм Мамочкою і Ростиславом Лапченком У Сумах поховали 21-річного військового Євгена Приходька У Сумах попрощаються з захисником України Олексієм Мірошніченком

Джерело