Охтирчанин Нікіта Маслюк показав шостий результат у стрибках в довжину на Всесвітній гімназіаді, яка триває у французькому місті Нормандія.

20 травня вихованець обласної ДЮСШ, багаторазовий чемпіон України, у фіналі у стрибках у довжину з результатом 6 метрів 86 сантиметрів посів шосте місце. У кваліфікації Нікіта показав п’ятий результат. Тоді він стрибнув на 6 метрів і 83 сантиметри.

Що відомо Стартували атлети Сумщини на Всесвітній гімназіаді 17 травня. Вихованка Роменської дитячо-юнацької спортивної школи імені П. Калнишевського дзюдоїстка Мілена Кухар стала сьомою серед спортсменок, які виступали у ваговій категорії 48 кг. 19 травня учень Сумської міської класичної гімназії, багаторазовий чемпіон світу та Європи зі спортивної радіопеленгації, багаторазовий чемпіон України зі спортивного орієнтування шістнадцятирічний Єгор Редька на спринтерській дистанції зі спортивного орієнтування показав 8 результат.