Українська співачка і акторка Оля Полякова, яку також всі знають як суперблондинку і королеву ночі, обожнює радувати свою значну армію шанувальників свіжими публікаціями в Instagram. За творчістю і яскравим образом зірки в соцмережі стежить 2,7 мільйона чоловік.

Як відомо, Оля Полякова після своїх виступів у Німеччині та інших країнах вирушила в тур по США, щоб розповісти про ситуацію в Україні якомога більшій кількості людей і фінансово допомогти армії, а також постраждалим. І ось, співачка повідомила, що вона вже приземлилася в Чикаго. На жаль, вона прилетіла пізніше запланованого часу через те, що її рейс затримали по причині урагану, що розбушувався.

Втомлена Оля Полякова через ураган ледь не запізнилася на концерт, але швидко зібралася з думками:

Втомлена Оля Полякова через ураган ледь не запізнилася на концерт, але швидко зібралася з думками:

Але незважаючи на важкий шлях, артистка заявила, що з радістю заспіває для своїх шанувальників в Чикаго, і попросила їх ще трішки почекати. 

"Ми дуже довго не злітали, сиділи в літаку більше 3 годин. Фух, втомилася, але все одно я дуже буду щаслива сьогодні для вас співати. Чекайте мене. Я зараз швиденько приїду, наліплю вії і співати", - натхненно повідомила Полякова.

Джерело