Вихованці сумської "Тенісної академії", які вимушені були переїхати до Європи через війну Росії проти України, продовжують брати медалі на європейських кортах.

14-річний Іван Олійник посів перше місце на турнірі у польському місті Ольштен. При цьому участь у турнірі брали спортсмени до 18-ти років.

Аліса Никонець стала переможницею турніру для десятирічних спортсменок, який відбувся на острові Сан-Мигель (Азорські острови, Португалія).

Сумські тенісисти завоювали медалі у двох європейських турнірах Що відомо 80% вихованців сумської "Тенісної академії" виїхали із Сум через гуманітарні евакуаційні коридори в березні. Про це повідомив директор "Тенісної академії" Ігор Смертяк. Тенісна академія" - комунальне підприємство Сумської міської ради. Вихованці клубу є переможцями всеукраїнських і міжнародних чемпіонатів.