У результаті обстрілу військовими РФ хлопчик з села Іволжанське Юнаківської громади отримав опіки ніг. Підлітка батьки привезли до обласної дитячої лікарні, де його поклали до хірургічного відділення.

"Хлопчик 13-ти років, який повідомив, що потрапив у зону ураження якоюсь хімічною речовиною, коли проходив по траві. Батьки повідомили, що це було щось схоже на фосфор. Клініка опіків — легкі ступені нижніх кінцівок. Дитині надали допомогу, залишили під наглядом. На сьогодні дитина вже вдома", — розповів директор обласної дитячої лікарні Ігор Змисля.

За його словами, нині життю дитини нічого не загрожує. У прокуратурі щодо дій військових Російської Федерації, які вели вогонь по мирному населеному пункту, ймовірно, використовуючи заборонені міжнародними угодами боєприпасами, відкрили кримінальне провадження.

На Сумщині 13-річний хлопець отримав опіки ніг внаслідок обстрілу військовими РФ

"Після обстрілів на території власного домоволодіння 13-тирічний хлопчик отримав термічні опіки нижніх кінцівок. Розпочато кримінальне провадження, в рамках якого перевіряється факт ймовірного застосування ворогом фосфорних боєприпасів. Кримінальне провадження розпочато за фактом порушення законів та звичаїв війни", — зазначила речниця сумської обласної прокуратури Наталя Науменко.

За цією статтею Кримінального кодексу, говорить Наталя Науменко, обласною прокуратурою вже порушено понад 700 справ щодо дій російських військових.

Що відомо Юнаківську громаду військові РФ обстріляли 23 червня. Вони застосовували фосфорні снаряди.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело