Кембриджський університет створив пакет підтримки для українців

Зображення: uk.wikipedia.org

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

За словами проректора Кембриджського університету Стівена Тупа, ініціативу було розроблено в партнерстві з українськими університетами та урядом України.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії, університет співпрацює з лідерами освіти в Україні для того, щоб підтримати вчених і студентів, які змушені були покинути Україну.

Допомога містить у собі доступ до онлайн-ресурсів та до всеосяжного пакета підтримки. Також університет оплачує житло більш ніж 30 студентам і науковцям з України, які зможуть продовжити навчання та дослідження у Кембриджі.

“Наша спільнота готова робити все можливе, щоб підтримати Україну в умовах війни”, – зазначив професор Стівен Туп.

Фонд допомоги постраждалим студентам, які наразі навчаються в Кембриджі, вже надає допомогу. У межах пакета підтримки також розробляються плани збільшення можливостей для навчання евакуйованих українців, які здобувають освіту.

Довідка. Кембриджський університет — один з найстаріших та найвідоміших університетів у світі. Університет в Кембриджі — це незалежна самоврядна корпорація, що складається з низки установ, що не одержує від уряду ніякої допомоги і що не підлягає жодному нагляду.

  • Нагадаємо, що Уряд рекомендував розпочати навчальний рік у школах із 1 вересня, а в університетах — з 15 серпня, за винятком перших курсів.
  • Підготовка до навчального року триває. Вже 1 вересня українські школи планують розпочати навчання в режимі офлайн. Проте за умови безпечної ситуації в регіонах.
  • Програма для організації відеоконференцій Zoom має намір надати безоплатний доступ до своїх сервісів українським університетам та закладам професійно-технічної освіти.

Джерело