Відомий український музикант і лідер гурту "Нерви" Євген Мільковський довгий час жив і працював в росії, але з першого дня війни в рідній країні чітко озвучив свою громадянську позицію. Крім того, артист всіляко підтримує співвітчизників, ні хвилини не вірячи в мерзенну пропаганду рф.

31-річний Євген Мільковський опублікував парочку гарячих фотографій з оголеним торсом. Варто відзначити, що чоловік в свої роки виглядає вражаюче, про що йому регулярно нагадують шанувальники. У кадрі він стоїть на колоритному килимі з мікрофоном, поруч з барабанною установкою.

Євген Мільковський з гурту

Євген Мільковський з гурту

У підписі до публікації Мільковський заявив, що більше не впізнає себе і його особистість "вкрали". Судячи з усього, це знову відсилання до війни в Україні, де він народився. Артист дуже важко переживає трагічні події.

"Я не відчуваю, що моє життя триває. Це інше життя..." - написав музикант.

Шанувальники підтримали кумира і повідомили, що будуть любити його незалежно від того, наскільки сильно він зміниться. Також вони сподіваються, що війна скоро закінчиться.

Євген Мільковський з гурту

Євген Мільковський з гурту

Раніше ми писали про те, що лідер гурту "Нерви" Євген Мільковський змусив шанувальників тремтіти від передчуття - готує щось особливе: "Це пушка"

Джерело