У Сумах 28 червня організували благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Просто неба працівниці бібліотек міста продавали прикраси, створені власноруч, смаколики та пиріжки. За дві години зібрали 10 тисяч гривень. Побували на ярмарку і кореспонденти Суспільного.

Розпочався ярмарок о 10 ранку на вулиці Соборна. Маленький Михайлик зголоднів, тож мама купила хлопчику пиріжок.

"Підтримуємо ЗСУ. У мене чоловік теж у територіальній обороні зараз працює. Хочемо, щоб усі повернулися живі-здорові. Нехай їм ці гроші допоможуть", – каже Олена, мама Михайлика.

Працівниці міських бібліотек підготували на цей захід чималий асортимент смаколиків та здоби для сумчан.

"Шарлотка з яблуками, горішки, пиріжки з картоплею, яблуками, повидлом, трубочки. Патріотичні такі пряники у нас є. Все смачне. Ціни – 20, 10, 15 гривень. Якщо діти підходять, то ми їх пригощаємо", – розповідає Наталія, бібліотекарка-продавчиня.

Продавали на ярмарку і різноманітні прикраси. Так, для Аліси її мама придбала обруч. Дівчинці – прикраса, а воїнам – допомога.

"Ці хлопці, ці чоловіки, батьки, дідусі та татусі, які боронять нашу землю і наш святий обов’язок їх підтримати всіх", – вважає Альона, мама Аліси.

Аби допомогти нашим воїнам, можна було або щось придбати, або ж кинути гроші до спеціальної скриньки.

"Кожен повинен розуміти, що навіть найменший вклад, який ми робимо, який іде на допомогу нашим Збройним силам, то це вже велика допомога. І оці маленькі прикраси: браслетики, бутоньєрки, які робили дітки, які робили відвідувачі наших бібліотек, то це їхній вклад у нашу перемогу. Посильний вклад, тому що не кожен може зі зброєю захищати нашу державу, комусь потрібно і в тилу працювати. І бібліотеки намагаються зробити свій вклад у нашу перемогу", – говорить Олена Кузьміна, бібліотекарка.

За словами начальниці сумського відділу культури Наталії Цибульської, це не перший захід бібліотекарок на підтримку наших захисників:

"Потрібно багато чого і це вже наша така мінітрадиція. Вирішили, що склавши руки так просто не можна сидіти, тож виготовили вироби власними руками, смаколики власноруч. І це щиро, це з частинкою своєї душі. У нас цей захід немасовий. Люди транзитом ходять, підходять і хоч хай невелика сума може зібратися, та вона все одно стане в пригоді".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело