У Свесі Шосткинського району 22 вересня прощалися з українським військовослужбовцем Володимиром Бугаєм. Він загинув на Миколаївщині 15 вересня.

За словами Олександра Яловенка, начальника другого відділу Шосткинського РТЦК та СП, Володимир Бугай був кулеметником військової частини А0998. Загинув під час артилерійського обстрілу та танків.

Земляки загиблого створили живий ланцюг вздовж усього шляху траурного кортежу від Ямполя до Свеси.

У Свесі на Сумщині попрощалися із захисником Володимиром Бугаєм

"Батьки його з Княжич і я княжицький, знав його батьків і його з дитинства. Це була весела, життєрадісна людина. Хороший батько і хороший син України нашої, який, як прийшла пора, взяв в руки зброю нас захищати. Але війна забирає кращих і у нього, напевно, була така доля. До того він поховав свого сина, трагічно загиблого. Мабуть, і сам пішов до нього", – говорить Василь, житель с. Княжичі.

"Ми таку людину хоронимо, їй би ще жити й жити, але вона загинула, захищаючи нас. Хай буде земелька йому пухом, царство небесне та вічний спокій. У нього були лише позитивні якості і як чоловіка, і як батька. Шкода, що так закінчилось життя", – каже Ніна, жителька смт Свеса.

"Ми знайомі сім’ями, моя дружина працює разом з його дружиною. Він їздив на заробітки до Києва, а коли розпочалась війна, приїхав додому, а потім пішов на війну", – розповідає Віталій, житель смт Свеса.

Віддати данину пам’яті воїну прийшли і люди, які особисто не знали Володимира, але вдячні йому за його внесок у захист України.

"Особисто не був знайомим з ним, але прийшов. Було дуже багато людей, говорять, що стільки в Свесі не збиралось ніколи. У нас велике горе", – каже Олександр, житель смт Свеса.

Селищний голова Сергій Киркач говорить, що це вже четверта втрата, яку понесла Свеська громада. Після перемоги тут збираються створити меморіал пам’яті загиблих захисників України: "Сьогодні ми поховали воїна – героя. В громаді їх вже загинуло четверо. З часом ми в громаді будемо їх відзначати і зробимо куточок пам’яті, або меморіал. Щоб ті люди, які загинули за нашу країну, залишились в пам’яті громадян навічно".

Що відомо "Мріяв про щасливе та мирне життя". На Сумщині попрощалися з бійцем Денисом Мурзовим

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело