"Синьо-жовті" в режимі реального часу очолили групу "В1".

Збірна України розгромила Вірменію в матчі п'ятого туру Ліги Націй УЄФА. Виїзний поєдинок закінчився з рахунком 5:0 на користь "синьо-жовтих".

Команда Олександра Петракова розпочала тиждень з розгромної поразки від Шотландії (0:3). Та через неї втратила лідерство у групі "B1" напередодні двох заключних матчів поточного розіграшу турніру - проти Вірменії та номінально домашньої зустрічі з шотландцями в Польщі.

Україна з різницею в п'ять голів розгромила Вірменію в Лізі Націй: турнірна таблиця

Україна зустрічалася з Вірменією в третьому турі Ліги Націй. Тоді підопічним Петракова вдалося розгромити суперника в польській Лодзі, де "синьо-жовті" проводили домашні матчі на тлі повномаштабної війни в Україні.

У порівнянні з грою проти Шотландії, до складу збірної України повернувся захисник англійського "Евертона" Віталій Миколенко. Перший матч команди цього тижня він пропускав через пошкодження.

Рахунок поєдинку було відкрито на 22-й хвилині. Свій дебютний гол за Україну провів захисник Олександр Тимчик, який скористався прострілом Олександра Зубкова.

Решту голів було відкладено до другої половини зустрічі. На 57-й хвилині тандем Тимчика із Зубковим подвоїв перевагу гостей. Тепер вже захисник, пройшовши правим флангом, прострілював до штрафного, а вінгер одним дотиком спрямовував м'яч у ворота.

Ще за 12 хвилин Україна організувала динамічну комбінацію, яку навісом закінчував Зубков. До м'яча, що опускався поблизу воріт господарів, першим встиг нападник Артем Довбик, що оформив розгром суперника - 3:0.

До чотирьох голів різницю в рахунку доводив уже півзахисник Данило Ігнатенко. Той з-за меж карного майданчика влучно поклав м'яч у нижній кут воріт.

Крапку ж поставив п'ятий гол України. Його записав на свій рахунок Довбик, що оформив дубль, додавши до нього результативну передачу.

Ліга Націй. 5-й ттур

Вірменія - Україна 0:5

Гол: Тимчик, 22, Зубков, 57, Довбик, 69, 84, Ігнатенко, 81

У режимі реального часу Україна повернула собі лідерство в групі "В1". Шотландія та Ірландія свій матч квартету проведуть сьогодні ж о 21:45 за київським часом.

Група "В1". Турнірна таблиця Україна 10 очок (5 матчів), 10:4 (різниця голів) Шотландія 9 (4), 9:4 Ірландія 4 (4), 4:3 Вірменія 3 (5), 2:14 Що далі Вівторок, 27 вересня. 21:45. Україна - Шотландія (6-й тур Ліги Націй)