Спортсменка з Кривого Рогу Валерія Захаревич стала срібною призеркою Кубку світу федерації університетського спорту зі спортивних єдиноборств. Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

За його словами, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №7 Валерія Захаревич стала срібною призеркою з боротьби самбо у ваговій категорії 80 кілограмів. До змагань дівчину підготував тренер Сергій Шпильов.

Кубок світу федерації університетського спорту зі спортивних єдиноборств проходить у Туреччині з 21 до 30 вересня. У змаганнях беруть участь близько 2 тисяч спортсменів з 60 країн.

Спорсменка з Кривого Рогу Валерія Захаревич стала срібною призеркою на Кубку світу з єдиноборств Читайте також

Українська борчиня Ілона Прокопевнюк на відмові суперниці здобула "бронзу" чемпіонату Європи-2022

Криворізька спортсменка виборола золоту медаль на міжнародному турнірі з вільної боротьби

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро