Вінницька "Нива" здобула першу перемогу в сезоні. У четвертому турі другої ліги Чемпіонату України з футболу команда на виїзді перемогла миколаївський "Васт". Матч відбувся 25 вересня та закінчився із рахунком 0:3.

Стартовий склад вінницької команди у матчі був такий: Попович, Лотоцький, Борячук, Мороз, Петрук, Шевчук, Кольцов, Жуков, Страшкевич, Орнат, Загорулько. Запасні: Гуменний, Гаврик, Костюк, Чухно, Мулик, Білик, Швець. Головний тренер: Олег Остапенко.

Перший гол на 62-й хвилині забив Микита Жуков. М'яч потрапив у ворота противника після чергового кутового й відскоку.

Вінницька

На 72-й хвилині вінничани зміцнили свою перевагу: Олексій Швець забив свій перший гол на професійному рівні – 0:2. На 80-й хвилині м'яч у ворота миколаївців загнав Артур Загорулько. Матч завершився рахунком – 0:3.