Голова Офісу президента України Андрій Єрмак опублікував свіже фото командирів захисників Маріуполя, які 21 вересня повернулися з російського полону і наразі перебувають у Туреччині. Він зазначив, що українські Герої проходять медичні огляди й мають бойовий настрій.

З’явилося свіже фото командирів захисників Маріуполя з Туреччини: вони під наглядом медиків


Відповідне фото Єрмак отримав від народного депутата партії “Голос”, співголови міжфракційного об’єднання “Кримська платформа” Рустема Умєрова, який за дорученням президента України приїхав до Туреччини. Представник України перевірив, у яких умовах перебувають наші захисники.

“Він також координує свою роботу з усіма органами, відповідальними за безпеку наших громадян. Як розповів мені Рустем, умови проживання у хлопців є комфортними”, – повідомив голова ОП.

Він наголосив, що зараз дуже важливо, щоб звільнені українські військові мали все, що їм необхідно. Незабаром вони зможуть зустрітися зі своїми рідними.

З’явилося свіже фото командирів захисників Маріуполя з Туреччини: вони під наглядом медиків

Нагадаємо: раніше керівник ГУР Міністерства оборони Кирило Буданов повідомив, що командири “Азова” та інші керівники оборони “Азовсталі” після повернення з полону залишаться в Туреччині. Вони проживатимуть у приватному будинку в гарних умовах “певний проміжок часу”, детальніше про умови свого проживання пізніше розкажуть самі командири.

Джерело