Російська співачка Алла Пугачова, яка нещодавно пішла у відкриту проти кремлівської влади, заявивши, щоб її теж теж включити у список іноегентів, як її чоловіка Максима Галкіна, відвідала дружній вечір, який організував її колега та близький друг Ігор Ніколаєв.

Блок галереї

Зустріч була організована на честь виходу циклу його п'єс «П'ятнадцять мелодій для фортепіано». Про це він написав у Інстаграм. «У теплій домашній обстановці, у вузькому колі близьких друзів-колег-музикантів. Це було незабутньо та дуже зворушливо», – підписав серію фото артист.

На одному зі знімків Пугачова сфотографувалася разом із Ігорем Ніколаєвим та композитором Ігорем Крутим. Шанувальники артистів в коментарях підтримали їх схвальними лайками та словами підтримки. Підписники пишуть: «Пугачова збирає команду однодумців». Примаймні один з артисті на цій зустрічі родом з України – Крутий народився та виріс в Гайвороні Кіровоградської області.   

Пугачова після гучної заяви проти Путіна засвітилася в компанії відомих музикантів

Нагадаємо, Міністерство юстиції Росії внесло артиста Максима Галкіна до списку фізичних осіб, які виконують функцію «іноземного агента». Незабаром після цього Алла Пугачова опублікувала пост на підтримку чоловіка – у ньому співачка попросила також зарахувати її до «до лав іноагентів». Також Пугачова заявила, що солідарна з Галкіним. Пост зібрав понад 600 тисяч лайків.

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков відмовився коментувати слова Пугачової, заявивши, що вони не стосуються Кремля. Багато російських ЗМІ, розповідаючи про те, що сталося, навели слова Пугачової не повністю: з повідомлень зникла частина про загибель російських солдатів в Україні.

Джерело