Майже 400 пунктів обігріву в Івано-Франківської області облаштують на цю зиму. Всі вони будуть на базі державних закладів культури чи освіти. З списком можна ознайомитися тут.

Це робиться у рамках проєкту «Пункти незламності» – допомога населенню у разі критичних проблем з енергетикою та опаленням.

За інформацією Івано-Франківської ОДА, наразі в Івано-Франківській області налічується 394 пункти обігріву. 

ФАПи, ліцеї, заклади освіти: де на Прикарпатті облаштують пункти обігріву

«Ці пункти зараз дуже потрібні, щоб у разі екстреної ситуації – аварійних відключень електроенергії чи теплопостачання, відсутності води і газу, спричинених ударами агресора по критичній інфраструктурі – жителі міст і сіл могли прийти в місце, де підготовлені на такі випадки комфортні умови та наявні зручності», — пояснює голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Пункти розгортатимуть у житлових будинках, у народних домах, амбулаторіях, школах, дитячих садочках. Покращені стаціонарні пункти обігріву передбачають наявність у них власне обігріву, укриття, мобільного зв’язку, доступу до Інтернету та телебачення, живлення для мобільних пристроїв, можливості приготування теплих напоїв та їжі, надання першої медичної допомоги.

Тож очільниця області доручила головам районних державних адміністрацій у найстисліші терміни здійснити обстеження умов у таких пунктах, вивчити їх забезпечення необхідним майном і обладнанням, аби, за потреби, привести до належного стану.

Також читайте, що через сніги на Прикарпатті оголосили штормове попередження

ФАПи, ліцеї, заклади освіти: де на Прикарпатті облаштують пункти обігріву

Джерело