Сучасний деревообробний навчальний центр відкрили у Івано-Франківському Вищому художньому професійному училищі №3. Відтепер учні деревообробної галузі зможуть навчатися на найкращому обладнанні, пишуть Оперативні новини.

«Це вже все комп’ютеризовано, тут можна закласти програму, воно є сучасне і нове обладнання, на якому учні починають роботу і завершують. Повна деревообробна лінія в одному навчальному центрі», – розповідає директорка ВХПУ №3 Наталія Коростіль.

Старший майстер Анатолій Басараб навчатиме учнів у новому центрі. Каже, обладнання повністю відповідає зразкам, на яких фахівці працюють на сучасних підприємствах краю.

В Івано-Франківському училищі відкрили сучасний деревообробний центр (фото)

«Воно відповідає обладнанню, яке знаходиться на підприємствах, де наші учні проходять практику. І після закінчення нашого навчання, вони ідуть туди працювати. Ми розклали обладнання відповідно до тих операцій, як ми працюєм, там є розкрильний станок по деревині, фугувальні верстати, рейсмусовий верстат, фрезерні верстати, присадочні верстати, свердлильно-пазувальні верстати, шліфувальний і, наша гордість – це ЧПУ, який може виконувати досить багато різних операцій», – старший майстер навчального центру ВХПУ №3 Анатолій Басараб.

Відкрили навчальний центр в художньому училищі на день 75-річчя навчального закладу. Реалізувати давню мрію педколективу та учнів змогли завдяки державній програмі.

«Кошти на цей центр виділили на умовах співфінансування. 70% надала держава в межах програми розвитку професійно-технічної освіти. І 30% ми мали знайти собі співфінансування. І, як завжди, Руслан Романович підставив своє плече і міська рада, і, відповідно 30% профінансувала наша міська влада», – каже заступниця директорки з навчально-виробничої роботи ВХПУ №3 Лариса Козин.

Навчальний центр досить сучасний і дійсно оновлений, – каже Руслан Марцінків. Реалізований проект допоможе якісніше здобувати учням професію.

«Учні, студенти можуть навчитися. Навчитися на практиці, на хорошому обладнанні, на сучасному обладнанні, яке дозволяє їм потім працевлаштуватися на кращих підприємствах нашого міста, нашого краю і не тільки. Тішимося, що вдалося це реалізувати. Це приміщення було досить таке не пристосоване для роботи. Найголовніше, що наші діти будуть навчатися на якісному, сучасному обладнанні з хорошими майстрами», – запевняє Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Загалом у художньому училищі навчається понад півтисячі учнів. Щороку навчальний заклад випускає понад 50 фахівців деревообробної галузі.

Також читайте, що на Прикарпаття переїхала харківська паперова фабрика

В Івано-Франківському училищі відкрили сучасний деревообробний центр (фото) В Івано-Франківському училищі відкрили сучасний деревообробний центр (фото) В Івано-Франківському училищі відкрили сучасний деревообробний центр (фото) В Івано-Франківському училищі відкрили сучасний деревообробний центр (фото) В Івано-Франківському училищі відкрили сучасний деревообробний центр (фото) В Івано-Франківському училищі відкрили сучасний деревообробний центр (фото)

Джерело