Очищення Сумщини від керівних кадрів колаборантів найдоцільніше розпочати з найбільшого комерційного комунального підприємства СОР – ОКАП «Сумиоблагроліс». Генеральний директор, перший заступник генерального директора та начальник юридичного відділу - діючі депутати обласної ради від ОПЗЖ. Про це у себе в Facebook повідомив голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській облраді Дмитро Нагорний.

«Звільнений радою навесні генеральний директор Буднік О.А. був відновлений на посаді розпорядженням Федорченка відповідно до рішення суду. Сьогодні зареєстрував рішення «Про ліквідацію ОКАП «Сумиоблагроліс» і перепідпорядкування дочірніх агролісгоспів напряму обласній раді», – зазначив Дмитро Нагорний.

Він додає, прийняття цього рішення окрім звільнення представників забороненої партії з посад дозволить ще зняти фінансове навантаження з дочірніх підприємств (на утримання апарату ОКАП щомісячно відраховується 3% від реалізації ДП).

Дмитро Нагорний пропонує ліквідувати «Сумиоблагроліс», а зекономлені кошти направити на підтримку захисників!

«Така собі партійна «кормушка» ОПЗЖ розміром близько 6 млн грн на рік. Саме існування ОКАП не має жодного сенсу, оскільки дублює контролюючі функції УМ СОР, а для контролю за випискою лісорубними квитків достатньо лісового відділу з 3 спеціалістів при УМ СОР! Зекономлені кошти, які раніше йшли на утримання ОКАП, пропоную також кожному агролісгоспу перераховувати у розмірі 3% від реалізації перераховувати до бюджету територіальної громади у вигляді благодійного внеску з призначеннями для підтримки добровольчих формувань цієї громади або на потребу Збройних Сил України. Тепер слово за депутатами. Що вони виберуть – збереження «кормушки» ОПЗЖ чи підтримку наших захисників! Сподіваюсь на принципову позицію фракцій проукраїнських партій і їх підтримку даного рішення. Явку та поіменне голосування буде оприлюднено по результату», – резюмував депутат.

Джерело