«На порозі – нова хвиля»: Арестович пояснив раптовий вихід путіна в люди (ВІДЕО)

«На порозі – нова хвиля»: Арестович пояснив раптовий вихід путіна в люди (ВІДЕО)

Бункерний дід, як завжди, грає на публіку. Справи погані

Зустріч глави Кремля з «матерями мобілізованих» – це сигнал великих проблем з мобілізацією в рф.

Це може означати нову хвилю призову.
Таку думку напередодні висловив радник Офісу президента України Олексій Арестович під час ютуб-ефіру з російським опозиціонером Марком Фейгіним.

– Це бажання говорити від імені народу в цьому випадку торкнулося проблем мобілізації. Це означає, що сигнал про неблагополучність мобілізації і неблагополучність того, що відбувається з мобілізованими, досягли такого рівня в Кремлі, що їх неможливо ігнорувати, і вийшов їх вирішувати особисто великий вождь. Тому що до цього він міг відбріхуватися і звалити все на Міноборони, – пояснив Арестович.

Каже: – Якщо знадобився вождь, значить сигнали вкрай неблагополучні. Крім того, це може означати, що на порозі нова хвиля мобілізації, і треба показати, що з попередньою все добре.

Нагадаємо, напередодні путін зустрівся з групою нібито матерів мобілізованих. Серед 17-ти запрошених жінок були прокремлівські функціонерки та активістки. Одній із таких матерів, яка втратила сина у війні, російський диктатор заявив: «Ваш син живий. І його мета досягнута. Це означає, що він із життя не дарма пішов».

Джерело