3 340 окопних свічок виготовила та відправила захисникам за півтора місяці релігійна громада села Якушинці, що на Вінниччині. Про це Суспільному розповіла волонтерка Галина Середюк.

"Запропонувала ідею зі свічками отцю Ростиславу. Він дав на це благословення й оголосив про це у храмі. Вирішили збиратися у недільній школі, адже у дома це складно через брак місця. Так і організувалися, хтось допомагає топити парафін, хтось приносить гроші, хтось залишки від свічок, баночки", — розповідає Галина Середюк.

Щоб виготовляти свічки, збираються щонеділі після служби.

У громаді на Вінниччині виготовили понад 3 тисячі окопних свічок для бійців

"Також щочетверга та вівторка, збираються мами, які водять діток на дошколярик. Заняття теж відбуваються у приміщенні недільної школи. Тому ми, щоб не гаяти час в пусту, ріжемо та крутимо картон. А в неділю уже заливаємо. Усі матеріали зносять люди, роблю оголошення у соцмережах. Також учні й учителі допомогли грошима, які зібрали під час шкільної ярмарки. Дуже вдячна усім жителям села, які не залишаються осторонь", — каже Галина Середюк.

Готові свічки передають волонтерами, іноді відсилають бійцям новою поштою. Наразі, за словами Галини, дуже не вистачає парафіну, воску та баночок. Тому громада просить допомогти усіх не байдужих з матеріалами.

Читайте також

Будівельні матеріали, буружуйки, теплі речі: з Вінниці до Херсону відправили 8 фур гумдопомоги "Закупили генератори, подовжувачі, обігрівачі, чай та каву", – як працюють пункти незламності у Вінниці

Джерело