Люди обурені.

Соцмережі гудуть: Начальник патрульної поліції Львівщини публічно подарував своїй дівчині перепустку (ФОТО/ВІДЕО)

У Львові відсторонили начальника управління патрульної поліції області Романа Пилипенка. Про це офіційно повідомила на сторінці у Фейсбуці Патрульна поліція України.

Причиною стало відео, яке поширили сьогодні зранку у соцмережах. На ньому видно, як начальник патрульки дарує своїй дівчині перепустку для проїзду на площу Ринок.

Та на відео радіє, що буде «кататись по центру на своєму Мерседесі».

Соцмережі гудуть: Начальник патрульної поліції Львівщини публічно подарував своїй дівчині перепустку (ФОТО/ВІДЕО)

Патрульна поліція України побачене прокоментувала так:

Сьогодні мережею було поширене відео, на якому зображено начальника управління патрульної поліції у Львівській області, який, попередньо, презентував своїй дівчині

перепустку на проїзд площею Ринок у місті Львові.

За вказаними обставинами, керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обов’язків. Призначено службове розслідування.

Зауважимо, що такі перепустки у Львові дійсно є, але їх видають у ЦНАПі тільки тим, хто проживає у цьому районі старого Львова.

Користувачі соцмереж повідомляють, що на відео – Василина Федюк, помічниця депутата Львівської обласної ради від фракції «ЄС» Андрія Думи. Відео зроблене з робочого кабінету з Ратуші. Подарунок дівчина прокоментувала так:

«Люблю ви***уватись!»

Що відомо про нового начальника патрульної поліції Львова
В межах ротації 6 червня 2017 у Львові призначили нового керівника патрульної поліції Львова. Ним став 34-річний тепер Роман Пилипенко, який був начальником патрульної поліції Запоріжжя.

Роман Пилипенко народився у місті Макіївка Донецької області. У 5 років разом з родиною переїхав до Донецька. Згідно з декларацією новопризначеного керівника патрульної поліції Львова, там, з 1994 року у спільній власності, має квартиру площею 83 кв.м.

Хто він за освітою?

Роман Пилипенко вчився у Донецькій спеціалізованій середній школі № 65 з українською мовою навчання. Під час навчання в школі входив до складу української скаутської організації ПЛАСТ, а ще займався баскетболом. Має відмінний атестат.

З 2001 по 2005 роки вчився в Донецькому юридичному Інституті МВС при Донецькому Національному університеті, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст права». Отримав диплом з відзнакою. Під час навчання в інституті обіймав посаду командира відділення, а згодом заступника командира роти.

З 2005 по 2008 рр. Пилипенко навчався на заочній формі навчання на економічному факультеті за спеціальністю «Управління персоналом і економіка праці» у Донецькому Національному університеті. Здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр управління персоналом і економіки праці».

Ким він працював раніше?
З 2001 по 2008 рік Пилипенко служив в МВС України. З 2005 був старшим оперуповноваженим спец. відділу боротьби з правопорушеннями в сфері інтелектуальної власності та високих технологій при управлінні Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України в Донецькій області.

З 2014 по 2015 рік займався приватною юридичною практикою, а потім пішов працювати командиром 5-ої роти 1-го батальйону УПС МВС у м. Києві.

З липня по листопад 2015 року працював командиром 4-го батальйону УПС МВС у м. Львові, а з листопада 2015 по квітень 2016 року був заступником начальника Управління патрульної поліції м. Львова ДПП НПУ.

Джерело