Військові Іван Кальник, Олександр Сугак та Сергій Наріжний загинули під час оборони України від російських військ. Про це Суспільному повідомив речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Іван Кальник загинув 21 січня. Воїн мав звання старший сержант. 46-річний чоловік проживав у Лубнах, повідомив Роман Істомін.

"Проходив строкову службу в армії, а відразу після повномасштабного вторгнення Росії вже у березні 2022-го був мобілізований та став до лав Збройних сил України. Залишилась без сина мати, одною вдовою стало більше на Україні, без батька зростатимуть сини", – повідомили на сайті Лубенської міськради.

На війні з Росією загинули троє воїнів із Полтавщини

Прощання із Іваном Кальником відбудеться у Лубнах.

Того ж дня поліг солдат Сергій Наріжний. Сталося це біля селища Красна Гора на Донеччині. Воїн отримав мінно-вибухове поранення. 46-річний військовий проживав у селі Велика Круча Пирятинської громади, повідомив речник. "2014-го року Сергій Наріжний був вперше мобілізований на захист Батьківщини. Сергій був одним з тих, хто в перші дні повномасштабного вторгнення Росії пішов захищати Україну – мобілізований 26 лютого 2022-го року",– повідомили на сайті Пирятинської міськради. Прощання з Сергієм Наріжним відбудеться 25 січня у Пирятині.

Також на російсько-українській війні під час виконання бойового завдання поліг Олександр Сугак. Сталося це 18 січня. Воїн мав звання молодший сержант. Проживав у Полтаві, йому було 48 років. Подробиць про обставини та місце загибелі не повідомляють. Місце і дата прощання також не відомі, каже Роман Істомін.

Що відомо Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді. За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах. За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор". Читайте також У Полтаві попрощалися із двома загиблими солдатами

Джерело