В Івано-Франківську “пункт незламності” з вулиці Івана Франка перенесли на Шпитальну, поблизу палацу Потоцьких.

Про це Суспільному повідомила речниця Держслужби з надзвичайних ситуацій в області Христина Перцович.

“Там є велике скупчення людей, які відвідують палац Потоцьких. Так само є і військові, які проходять медогляд у госпіталі. Їм зручно почекати, випити чай у теплі”, — пояснює Христина Перцович.

У Франківську “пункт незламності” з вулиці Франка перенесли на Шпитальну

Ще один “пункт незламності” працює на Вічевому майдані в Івано-Франківську. Речниця Держслужби з надзвичайних ситуацій в області каже, що рішення створити такі пункти було виправданим.

“Пункти незламності” стали такою “паличкою-виручалочкою” під час війни. Приходять люди різних професій, різного віку. Для маленьких діток створили куточок, де працює психолог. Приходять програмісти зі своїми ноутбуками й працюють. Були в нас і викладачі, які читали лекції, студенти, які складали іспити”, — розповідає Христина Перцович.

У “пункті незламності” на вулиці Шпитальній від Червоного Хреста волонтерить Ірина Сізіна. Жінка переїхала з Харкова в Івано-Франківськ на початку 2023 року. За її словами, у пункт звертаються місцеві й переселенці.

“Ми надаємо людям психологічну підтримку, допомагаємо знайти пункти видачі гуманітарної допомоги. Тут були люди, які втратили документи. То ми їх скеровуємо до юристів. Також пригощаємо відвідувачів печивом і гарячим чаєм”, — каже волонтерка Ірина Сізіна.

Джерело