Українська стрибунка Марина Бех-Романчук розпочала "зимовий сезон" 2023 року, її перший старт - турнір серії World Athletics Indoor Tour Gold у німецькому Карлсруе. На цих змаганнях українка стрибала у потрійному стрибку.

Перед стартом сезону Марина в інтерв'ю Суспільне Спорт, розповіла, що думала взагалі над пропуском "зимового сезону, але вирішила пройти його в "полегшеному режимі". Старт у Карлсруе - один з небагатьох, які Бех-Романчук проведе взимку.

Читайте більше: "Сказати, що нічого не турбує, це відверто неправда". Марина Бех-Романчук – про полегшений зимовий сезон і план на рік

Для більшості суперниць українки це теж був перший старт сезону, а якщо судити за особистими рекордами у кар'єрі, то саме показник Марини (стрибок на 14.74 м у приміщенні) - був найкращим серед учасниць.

Марина Бех-Романчук відкрила сезон третім місцем на турнірі World Athletics Indoor Tour Gold у потрійному стрибку

Перша спроба Бех-Романчук у новому сезоні стала заступом, у другій вона стрибнула на 13.90 метра. Водночас на той момент одразу четверо атлеток стрибнули за 14 метрів, Марина йшла п'ятою.

У наступних двох спробах Бех-Романчук стрибала за 14 метрів (14.19 м та 14.31 м), а після п'ятого стрибка піднялася на третє місце - 14.41 метра. В останній спробі Марина стрибнула на 14.38 метра. Тож її найкращим результатом на змаганнях залишився стрибок на 14.41 м - це третє місце.

Читайте більше: "Увесь минулий рік я тренера не бачила". Українська бігунка Ткачук – про роботу в команді Фемке Бол і сезон-2023

Ще до початку змагань у Карслруе цей результат був би найкращим у сезоні у світі, але в Німеччині одразу дві атлетки стрибнули далі. Переможний дубль на змаганнях оформили кубинки - Ліадагміс Повеа встановила особистий рекорд, стрибнула на 14.64 метра і перемогла. А Леяніс Перес-Ернандес фінішувала другою з результатом 14.45 метра.

World Athletics Indoor Tour Gold. Карлсруе, потрійний стрибок Ліадагміс Повеа (Куба) - 14.64 м Леяніс Перес-Ернандес (Куба) - 14.45 м Марина Бех-Романчук (Україна) - 14.41 м Що відомо Магучіх та Геращенко оформили "переможний дубль" на першому міжнародному старті "зимового сезону": результат. "Їх бути не може". В.о. президента ФЛАУ Пронін – про можливе повернення атлетів з РФ та Білорусі на міжнародні турніри. Наступний старт Марини Бех-Романчук запланований у лютому на турнірі у Берліні.

Джерело