Від початку повномасштабного вторгнення в Україні діє загальна військова мобілізація, однак керівники певних підприємств можуть забронювати своїх працівників від призову. Власне, Кабінет Міністрів визначив новий порядок цієї процедури.

Відтепер новий порядок: уряд затвердив процедуру бронювання військовозобов’язаних
У п’яницю, 27 січня, українські урядовці ухвалили чимало важливих рішень, зокрема щодо заборони виїзду чиновників за кордон та порядку бронювання працівників від мобілізації. Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук зазначив, що рішення про відстрочку ухвалюватиме Мінекономіки.

Критерії бронювання є критично важливими для нашої економіки
Високопосадовець констатував, що уряд затвердив порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є вкрай важливими для того, аби наша економіка стабільно функціонувала.

Встановлено, що відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, які були надані військовозобов’язаним рішеннями Мінекономіки, є чинними протягом строку, на який вони надані,
– написав Мельничук.

Зауважимо, що в його повідомленні не йдеться про те, який саме порядок бронювання працівників визначили урядовці. Очевидно, що відповідний документ, у якому все прописано, з’явиться на сайті Урядового порталу через певний час.

 

Запис Відтепер новий порядок: уряд затвердив процедуру бронювання військовозобов’язаних спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело