Друга дитяча поліклініка Черкас отримала 30 доз спеціальної вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Про це Суспільному розповіла заступниця директора з охорони дитинства Валерія Свириденко.

За її словами, одна доза містить утричі менше активної речовини, ніж вакцина для людей віком від дванадцяти років.

Отримали 500 доз: на Черкащині розпочали щеплення дітей проти COVID-19

"Ми вимірюємо температуру, оглядаємо дитину. Якщо дитина здорова і все добре, тоді мама підписує згоду на щеплення, і ми відправляємо дитину щеплюватися проти коронавірусу", — розповіла лікарка Тетяна Нагаранська. Пояснила: перед щепленням педіатр обов'язково оглядає дитину.

Варвара Скрипкіна, яка прийшла на вакцинування, розповіла, чому потрібно це робити:

"Щеплення потрібно робити, щоб не хворіти. Трохи боюсь, тому що я взагалі всіх уколів боюсь сильно".

Мама дівчинки Анастасія Гнізділова записала дитину на щеплення одразу, щойно лікарка повідомила про наявність вакцини:

"Я робила собі в 2021 році щеплення проти коронавірусу. Здоров’я в нас в родині цінується понад усе, це, в першу чергу, щоб дитина не хворіла".

Черкащанам розповіли про особливості бустерних щеплень проти COVID-19

З восьмирічною Агатою у кабінет щеплень прийшла мама Антоніна Кравченко:

"Старші діти всі вакциновані, тож ми чекали, коли нарешті дозволять маленьким дітям вакцинуватися".

Ольга Сафронова дізналася з соціальних мереж про можливість вакцинувати семирічну доньку Кіру:

"Я вважаю, що це захист. Це досягнення світової медицини, науки, ми робимо все, аби захистити дітей від захворювання. Вже хворіли, тож маємо поняття про те, як це все складно переноситься, тому так краще захиститися".

У другій поліклініці Черкас вже щепили з десяток дітей, прокоментувала медсестра Ірина Бондар. Вакцини зберігають у належному стані та при певній температурі.

Другою дозою вакцинуватимуть дітей за три-чотири тижні. Друга поліклініка отримала 30 доз вакцини проти COVID-19 для дітей віком від п'яти до 11 років. За словами заступниці директора з охорони дитинства Валерії Свириденко, попри таку кількість доз, у закладі будуть намагатися щепити всіх дітей, які виявлять бажання:

"За потреби ми можемо ще добрати вакцини. Нам сказали, що перебоїв із постачанням вакцин немає. Ця вакцина у дозі 0,2 мілілітра вводиться внутрішньом'язово в дельтоподібний м'яз руки".

Як пояснив керівник обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач, усього Черкащина отримала 500 доз спеціальної вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech:

"Вакцина уже розподілена до центрів первинної медичної допомоги й першочергово щепленню підлягають діти, які мають імунодефіцитні стани, які мають фактори ризику, пов’язані з їхніми супутніми захворюваннями".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також Рівень захворюваності знизився: ситуація з грипом та ГРВІ на Черкащині Зафіксували порушення: у Черкасах провели рейди дотримання карантинних вимог

Джерело