Український гурт "Антитіла" отримує не лише музичні нагороди. Днями учасників колективу - Тараса Тополю, Сергія Вусика та Дмитра Жолудя - нагородили медалями за бойові заслуги.

Новиною гурт поділився зі своїми шанувальниками в Instagram. Музиканти показали медалі "Честь. Слава. Держава" від громади міста Києва за виконання бойових завдань в Ірпіні і захист Київщини.

"Чітка та смілива громадянська позиція протягом усіх років війни, сотні врятованих життів, сумлінна служба в обороні рідних околиць Києва і захист країни на півночі Харківщини", - написали в Instgaram "Антитіла". Крім того, продюсер та клавішнік колективу, Сергій Вусик, був нагороджений почесним нагрудним знаком "Знак пошани" від Міністерства оборони України "за військову доблесть, значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, досягнення високих показників у військовій сфері та бездоганну сумлінну службу". 

Учасники гурту "Антитіла" отримали почесні нагороди за оборону Київщини від окупантів

Нагадаємо, у грудні 2022 року учасники гурту "Антитіла" відкрили музей у Львові, де показали експонати, зібрані протягом 14 років кар'єри колективу.

Читайте також:

Співачка TAYANNA проникливою дуетною піснею з білорусами довела фанів до сліз

Jerry Heil розповіла, скільки коштує її навчання у США та хто допоміг їй за нього заплатити

Святослав Вакарчук заспівав з українськими військовими під звуки канонади в Бахмуті

Джерело