Мама військовополоненого, яка місяцями не бачила свого сина, розказала про те, як живе по цей бік російського полону. 

Як пише "Українська Правда",Ольга з чоловіком живуть в маленькому селі на Кіровоградщині. Мають будинок, свій город, невеликий курник поруч. Коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, єдиний син подружжя – 20-річний Олексій – був на навчаннях на Херсонщині, поблизу кордону з Кримом. 

"24 лютого о 4 годині ранку мені зателефонували російські військові та сказали, що наш син у них і щоб ми не переживали", – розуміючи, що Росія почала повномасштабне вторгнення, а сина взято в полон, не нервувати в той ранок було неможливо, каже Ольга. Тоді ж востаннє почула голос хлопця.  

"Я питаю, сину, ти в полоні? Він каже – так, ма, я в полоні. І все, більше я його голосу не чула", – згадує жінка. 

Побачити дитину пізніше вдалося на російському телебаченні. На той час ще 19-річний Олексій потрапив у матеріали росіян про українських військовополонених.

 

"На відео він зі мною балакав. Казав, що все добре, його не б’ють. Він плакав", – мовить Ольга. 

11 місяців, допоки триває війна, жодної інформації чи назви селища, де взяли в полон її сина, вона не бачила. Зізнається, що впадати у відчай стало звичною справою, коли тобі – 56 років, чоловікові – 59, й у вас єдиний син, каже Оля. 

Нині жінка мріє про одне – побачити прізвище сина в списку повернутих.

"Коли дзвониш в штаб, а тобі кажуть: "Ми робимо все можливе, чекайте", хочеться взяти телефон і кинути", – говорить Ольга. 

Полоненому сину мати двічі писала листи, подружжя розповідає про нього журналістам та виплакує свої емоції вдома. Батьки не забувають вітати сина зі святами: Днем народження, Різдвом чи Маланкою. Це все бажають синовій фотографії, яка стоїть на комоді у вітальні будинку. 

"Зараз нічого не радує. От живеш так: живеш і ждеш", – зізнається Ольга. 

Також повідомлялось, що підписано скандальний закон, який називали "кувалдою" - що зміниться для тисяч українців.

Джерело