У суботу, 4 березня, на сьомому етапі Кубка світу з біатлону-2022/23 в чеському Нове-Мєсто відбулася чоловіча гонка переслідування.

Україну в ній представляли Антон Дудченко (17-й стартовий номер), Артем Прима (35-й стартовий номер) та Богдан Цимбал (43-й стартовий номер).

Найкращим серед українців у персьюті став Цимбал, який посів 31-шу позицію. Дудченко фінішував 38-м, а Прима – 39-м.

Кубок світу з біатлону: результати чоловічого персьюту на етапі в Нове-Мєсто

Виграв гонку переслідування норвежець Йоганнес Бьо. Другим став його брат Тар'єй Бьо, а замкнув трійку призерів швед Мартін Понсілуома.

Кубок світу з біатлону-2022/23: результати чоловічої гонки переслідування в Нове-Мєсто

39.  Артем Прима (Україна, 0+2+1+1)  +4:36,8

Жіноча гонка переслідування розпочнеться сьогодні о 16:45 за київським часом. Від України там бігтимуть Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Олена Білосюк і Дар'я Блашко.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.