У суботу, 4 березня, на сьомому етапі Кубка світу з біатлону-2022/23 в чеському Нове-Мєсто відбулася жіноча гонка переслідування.

Україну в ній представляли Юлія Джима, Анастасія Меркушина, і Дар'я Блашко. А ось Олена Білосюк, яка пробилася до персьюту за підсумками спринту, на старт не вийшла.

Найкращою серед українок у гонці переслідування стала Джима, яка посіла 13-те місце. Меркушина фінішувала 26-ю, а Блашко – 55-ю.

Джима – в топ-15: результати жіночого персьюту на Кубку світу з біатлону в Нове-Мєсто

Виграла персьют норвежка Марте Олсбю Ройзелланн, яка в боротьбі за "золото" випередила свою співвітчизницю Інгрід Тандреволл. Топ-3 замкнула француженка Анаїс Шевальє-Буше.

Кубок світу з біатлону-2022/23: результати жіночої гонки переслідування в Нове-Мєсто

55. Дар'я Блашко (Україна, 1+0+1+3) +6:16.0

У неділю, 5 березня, етап у Нове-Мєсто закриють класична та одиночна змішані естафети. Вони розпочнуться о 12:30 та 16:15 за київським часом відповідно.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.