Луганська "Зоря" перемогла полтавську "Ворсклу" в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Ніка" в Олександрії завершився з рахунком 2:3.

Перший тайм зустрічі виграли полтавці. Албанський нападник "Ворскли" Таулант Сефері оформив дубль – на 5-й хвилині він забив з гри, а на 16-й реалізував пенальті.

Однак після перерви луганці здійснили феєричний камбек. На 57-й хвилині відставання "Зорі" скоротив Володимир Бражко. На 72-й хвилині "Ворскла" залишилася в меншості – другу жовту картк заробив Лукас Рамірес.

"Зоря" в компенсований час оформила яскравий камбек проти "Ворскли" та увірвалася до топ-3 УПЛ (відео)

Команда Патріка ван Леувена скористалася чисельною більшістю в компенсований час. На 90+1-й хвилині рахунок зрівняв Назарій Русин, а ще за дві хвилини Бражко з пенальті приніс луганцям перемогу, оформивши дубль.

Огляд матчу

• Після цієї перемоги "Зоря" (31 очко) піднялася на третє місце в УПЛ, посунувши київське "Динамо" (30 балів) на четверту сходинку. "Ворскла" (18 пунктів) посідає дев'яту позицію.
  • У наступному турі луганський колектив 11 березня зіграє зі "Львовом", а полтавці наступного дня зустрінуться з "Вересом".

"Чорноморець" обіграв "Верес" і залишив зону вильоту УПЛ (відео)

"Динамо" зазнало сенсаційної поразки в першому офіційному матчі 2023 року

Скандальний гол Довбика не став переможним: "Дніпро-1" спіткнувся у своєму першому матчі року в УПЛ