Допомога від ООН у 2023 році: хто з українців може отримати 6600 гривень

Допомога від ООН у 2023 році: хто з українців може отримати 6600 гривень

Українцям розповіли, хто та як може отримати 6600 гривень допомоги від ООН у 2023 році.

Як передає “Хвиля”, про це пише biz.nv.ua.

Так, з 9 січня відновилася можливість подати заявку на отримання допомоги ООН українцям, які постраждали від війни. Отримати можна до 6600 гривень на особу. БФ Право на захист, яка вже надавала допомогу українцям у співпраці з ООН у 2022 році, приймає заявки на виплату.

Таким чином, українці, які постраждали внаслідок воєнних дій, можуть отримати грошову допомогу від Агентства ООН у справах біженців. Допомога надається після того, як особи надали необхідні дані про себе та пройшли перевірку, у тому числі на належність до однієї з трьох категорій, на які розраховано допомогу.

Також допомогу можуть отримати сім’ї, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій та мають дохід менш як 5 400 гривень на одну особу.

Зокрема, подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН можуть сім’ї, які:

сім’я, яка має лише одного з батьків (або батько, або матір) з одним або декількома дітьми до 18 років або зі старими (55 років і старше);

сім’я, яку очолює одна одинока/ кілька одиноких осіб похилого віку (55 років і старше) або літня людина з однією дитиною або декількома дітьми віком до 18 років;
сім’ї з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме такі, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Список не обмежується лише цими критеріями особливих потреб;

прийомні сім’ї, які займаються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
Програма реалізується у таких областях: Сумська, Чернігівська, Львівська, Черкаська, Кіровоградська, Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Одеська, Миколаївська, Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Київська, Херсонська (список може бути доповнений).

При цьому для збору даних повинні бути присутніми всі члени сім’ї, для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів. Для цього потрібна медична довідка, що підтверджує стан здоров’я.

Крім того, при поданні заявки потрібно надати таку інформацію:

ПІБ згідно з документом, що засвідчує особу;

місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);

податковий номер (необхідний виплати допомоги);

свідоцтво про народження дітей (за наявності);

номер банківської картки (необхідний виплати допомоги). Мапи є Підтримка не підходять;

будь-які документи, що підтверджують належність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо).

Сообщение Допомога від ООН у 2023 році: хто з українців може отримати 6600 гривень появились сначала на NEWS TiME.

Джерело