Популярна на телебаченні та в соціальних мережах українська актриса, гумористка, зірка розважальних шоу "Жіночий квартал", "Ліга сміху" та "Одного разу під Полтавою" Тетяна Песик, яка буквально днями зробила пастку для трансгендерів за допомогою вусиків, продовжує дивувати своїх численних шанувальників.

Цього разу Тетяна Песик вирішила порушити "леопардову" тему в дуже гарній блузці. Артистка є волонтером і всіляко допомагає українським захисникам за допомогою свого впливу та тема з новим озброєнням для ЗСУ, не залишилася осторонь – зірка зраділа такій новині.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Тетяни Песік у мережі Instagram.

"Я не просто так у леопардовому. Тому що до нас уже їдуть леопарди", - пише в новій публікації зірка "Жіночого кварталу" Тетяна Песік.

Справді, на новому кадрі можна побачити, як Тетяна Песик позує у леопардовій блузці. Зірка таким чином натякає, що невдовзі українські захисники отримають круті "іграшки", за допомогою яких можна набагато ефективніше виганяти окупантів із нашої землі.

Ось, що пишуть у коментарях фанати: "Найкращий подарунок жінкам України на 8 березня", "Дякую за вашу яскраву усмішку та добро", "Така неперевершена".

Раніше повідомлялося, "Дарма я тоді проп*зделась...": зірка "Жіночого кварталу" Тетяна Песик згадала про старі рани, Володька не витримає.

Також, Таня Песик із "Жіночого кварталу" прокотилася з Володимиром Зеленським: вирішила згадати в особливий день.

Джерело