У неділю, 12 березня, на восьмому етапі Кубка світу з біатлону-2022/23 у шведському Естерсунді відбулася жіноча гонка з масовим стартом.

Збірна України не була представлена в жіночому масстарті.

Переможницею гонки стала італійка Доротея Вірер. Другою фінішувала француженка Лу Жанмоно, а "бронзу" взяла її співвітчизниця Жюлія Сімон.

6. Ганна Еберг (Швеція, 1+0+0+1) +47.5

Сьогодні програму передостаннього етапу Кубка світу з біатлону-2022/23 закриє чоловічий масстарти. Він розпочнеться о 17:00 за київським часом. Україну там представлятиме Антон Дудченко.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.