Співачка MamaRika (справжнє ім'я якої Анастасія Кочеткова) зізналася шанувальникам в мережі, що задумалася про пластику грудей після народження сина Давида. Артистка каже,  що готова зробити операцію, якщо заняття спортом та мазі від розтяжок не допоможуть. Зіркова мама тримала сина на грудному вигодовуванні 1,4 роки.

«Думаю, що так (наважилася б на пластику – ред.). Тому що поки я годувала, «малишки» були бодрячком, а зараз трохи взгруснули. Є класний хірург? А якщо серйозно, то груди завжди змінюють форму після ГВ, їй потрібен час на відновлення. Тим більше я годувала малого 1,4, а це дуже багато. Тому спорт в поміч, крема від розтяжок і надія на генетику. Якщо ні, тоді  може дійсно задумаюся над пластикою. Бачу, що дофіга хто зробив собі втиху, навіть виду не подає. Вважаю, що кожен може робити зі своїм тілом те, що хоче, головне, щоб тобі з цим потім було комфортно», – написала MamaRika.

Раніше «Главком» писав, що MamaRika роздяглася на камеру і нарвалася на хейтерів. Співачка показала, як виглядає її тіло після пологів. У своєму Instagram вона опублікувала знімки, на яких позує у спідній білизні, демонструючи чудову фігуру. «Оце у нашої мамки постать! Просто вогонь!», «Гаряче», «Краса», «Просто захоплююсь», – прокоментували шанувальники артистки. Однак трапилися й буркотливі коментатори: «Ні та, ні інша фотографія не подобається. Показуйте дупу чоловікові, нам це навіщо?».

MamaRika задумалась про пластику грудей: Багато хто зробив втиху, навіть виду не подає

Джерело