На трьох автошляхах держзначеннях у межах Полтавщини завершують встановлення нових попереджувальних знаків. Про це Суспільному повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Анатолій Мягкохліб. За його словами, знаки встановлюють на аварійно-небезпечних ділянках та місцях концентрації ДТП.

Полтавець Ігор Моісеєв двічі на день їздить дорогою Полтава-Олекандрія, яка пролягає через село Мачухи Полтавської громади.

"Знаки видно,але люди, які їздять тут по 10-15 років, вони на них вже не дивляться. Вони цю дорогу знають, знають вони кожну ямку. Більше приїжджі з Києва, Харкова, які не дуже розуміються на цій дорозі, і через це можуть траплятись ДТП", — говорить житель Полтави Ігор Моісеєв.

На автошляхах Полтавщини завершують встановлення нових попереджувальних знаків

За даними Служби автодоріг, на цьому шляху за три роки сталося 17 аварій. Тому на дорозі працівники Служби встановили нові попереджувальні автомобільні знаки.

"Ми знаходимось біля аварійно-небезпечної ділянки біля села Мачухи. Вона характерна тим ,що тут є перехід з дороги першої категорії до дороги другої категорії та крутий спуск. Дані параметри дороги сприяють виникненню ДТП. Для того, щоб водії були уважні і не наражали себе на небезпеку, ми позначаємо ці ділянки", — каже заступник начальника Служби автодоріг у Полтавській області Анатолій Мягкохліб.

Знаки встановили на дев’яти ділянках, які розташовані вздовж трас Київ-Харків, Полтава-Олександрія та Кролевець-Пирятин, каже Анатолій Мягкохліб.

"Розроблений спеціальний ескіз дорожніх знаків. Відрізняється лише надписом. Тут – аварійно-небезпечна ділянка, а в місцях концентрації ДТП написано "Місце концентрації ДТП". Попереджувальний знак стоїть, що небезпека. А також довжина ділянки та характерний вид ДТП. У цьому випадку це зіткнення транспортних засобів", — говорить Анатолій Мягкохліб.

Згідно з даними Служби автомобільних доріг, окрім дороги Полтава-Олександрія, за останні три роки найбільше аварій траплялися на трасі Київ-Харків – це шість зіткнень, та на шляху Кролевець-Пирятин – по одному щороку.

Нові знаки встановлювати почали у березні. Нині залишилося поставити їх поблизу села Абазівка, що на трасі Київ-Харків, та біля Лелюхівки на дорозі Полтава-Олександрія, повідомив Анатолій Мягкохліб.

Джерело