Українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна прокоментувала, чи правда, що її мама Людмила тиждень тому їздила до росії на день народження онуки.

Як відомо, 10 березня 13-річчя відсвяткувала донька сестри Єфросиніної Лізи Ющенко Варвара. Серед фото, якими Ющенко поділилася в Instagram зі святкування дня народження доньки був кадр, де дівчинка танцювала разом з бабусею. І саме ця фотографія спантеличила прихильників Єфросинінної.

Своєю чергою, ведуча запевнила, що її мама вже вісім місяців перебуває у Польщі, де доглядає за сином Маші, 8-річним Сашком:

Маша Єфросиніна чесно зізналася, чи їздила її мама до Москви на день народження онуки

"Звідки ви берете всю цю х*рню... 10 березня, коли у Варвари, моєї похресниці, доньки моєї сестри був день народження, моя мама була в Варшаві з моїм сином, бо я перебувала в Ізраїлі зі своєю місією фонду. А мама моя вже понад вісім місяців перебуває з моїм сином, його годує, водить до школи і повністю ним опікується так, що я на неї молюся", - прокоментувала Єфросиніна.

Нагадаємо, що місяць тому Маша Єфросиніна поділилася, що практично не спілкується зі своєю молодшою сестрою, екс-невісткою Віктора Ющенко Лізою Ющенко. Між сестрами виявилася різна позиція щодо повномасштабної війни. Наразі Ліза живе у Москві зі своїм чоловіком, російським бізнесменом Сергієм, за якого вийшла заміж 2014 року. Від Андрія Ющенко у Лізи є донька Варвара, від нинішнього чоловіка – син.

Читайте також:

  • Ольга Сумська прокоментувала, чому її донька мовчить про війну в Україні: "Там люди зникають"
  • Максим Галкін показався в Україні: артист згадав, як знімався у Кам'янці-Подільському
  • Кадиров прочитав Путіну звіт з аркуша з величезними літерами: Юрій Великий розсмішив новою пародією

Джерело