У мережі ще не встигли охолонути скандали зі "зливами" навколо другої гри зі всесвіту STALKER, а ми вже знаємо, що ще одна українська студія розробляє гру, в якій українці можуть повторити військові подвиги.

Про це стало відомо завдяки тому, що Telegram-канал "Батальйон Монако".

Українцям пропонують повторити подвиг захисників у

Українцям пропонують повторити подвиг захисників у

"Вбивати р*сню в комп'ютерній грі! Вже скоро ігромани всього світу вбиватимуть р*сню! "Битва за Гостомель!", "Битва за Херсон!", "Битва за Харків!".", - пишуть у Telegram

Також можна побачити, що майбутня гра незабаром буде доступна для замовлення в Steam. Сама ж гра називатиметься "Project Freedom" (Полювання на орків).

Українцям пропонують повторити подвиг захисників у

Українцям пропонують повторити подвиг захисників у

Якщо зайти в Telegram розробників, то можна переконатися, що окупантів справді створюють в образах орків, з іклами, рогами та дірявою шкірою.

На сайті гри обіцяють, що це буде корпоративний шутер. Гравці зможуть перенестися в альтернативну реальність, яка розпочалася у лютому 2022 року. Тут можна буде рятувати полонених моряків із крейсера Москва, взяти участь у боях за Маріуполь та вбивати окупантів по всій території країни від Чорнобавського аеропорту до острова Зміїний.

Раніше повідомлялося, українці відповіли російським шантажистам за злитий STALKER 2: розпочався масштабний флешмоб.

Також, "Нетакі" росіяни викрали дані гри STALKER 2 і вдалися до єдиного, що вміють – шантажу: що відповіли розробники.

Джерело