Захисник їхав додому до рідних у відпустку з Бахмута, про це повідомила Юлія Семенченко у Фейсбуці у групі " Пошук людей під час війни ".
 
"Очі дуже втомлені, намагався всім посміхатися, але було видно, як нелегко йому це дається. Організм відчув безпеку і вперто засинав, воїн марно намагався з цим боротися. Через хвилин 20 втома взяла гору, він заснув.
Увага всіх, хто сидів поруч, була прикута до сплячого.
Водій у дзеркало спостерігав за тим, що відбувається, скинув швидкість, щоб менше трясло, постійно повторюючи "спи синок, спи рідний ". Спасибі, тобі солдат за наш ранок, за те, що ми дихаємо, живемо, - написала Юлія слова подяки захиснику.
 
Історія про українського захисника зворушила користувачів мережі, фото:

"Доземний уклін кожному солдату, кожному воїну, кожному батькові, чоловікові, братові чи синові; кожній матері, дружині, сестрі, доньці, які захищають, підтримують, чекають та моляться за нашу перемогу, мир і спокій! Благослови Господь!, 

"Дякуємо вам,захиснику, низький вам уклін,що ми можемо прокидатися вранці,бережи вас боже", 

Історія про українського захисника зворушила користувачів мережі, фото:

"Боже милосердний поверни їх до дому всіх живими. Ангели небесні охороняєте кожного хто стоїть на сторожі за нас. Дякую вам наші воїни, низький уклін" , - пишуть украинці у коментарях.

Історія про українського захисника зворушила користувачів мережі, фото:

Також повідомлялося, що Залужний розповів про ключовий населений пункт для оборони всього фронту.

Джерело