У суботу, 18 березня, на заключному етапі Кубка світу з біатлону-2022/23 у норвезькому Голменколлені відбулася жіноча спринтерська гонка.

Вона була перенесено з 17 березня через погодні умови. Участь у ній взяли п'ять українок: Олена Білосюк, Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар'я Блашко і Любов Кип'яченкова.

На жаль, жодна з наших спортсменок не змогла фінішувати в топ-40 і потрапити до залікової зони. Найкращою серед українок стала Меркушина, яка посіла 46-те місце.

Українки – поза заліковою зоною: результати останнього спринту сезону на Кубку світу з біатлону

Виграла спринт німкеня Деніз Геррманн-Вік. У боротьбі за "золото" вона на 3,5 секунди випередила шведку Ганну Еберг. Замкнула трійку призерок ще одна представниця Швеції Анна Магнуссон.

83. Юлія Джима (Україна, 1+2) +3:08.8

У неділю, 19 березня, біатлонний сезон-2022/23 закриють чоловічий та жіночий масстарти. Початок – о 13:50 і 16:10 за київським часом відповідно.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки можна на платформі «Київстар ТБ» на каналі Суспільне Київ.

А за промокодом TSNUA вам буде надано безкоштовний доступ на 7 днів.