У Полтавській політехніці для студентів та викладачів організували безплатні заняття із вогневої підготовки та стрільби. Про це Суспільному розповів ректор закладу Володимир Онищенко. Впродовж місяця в інтерактивному тирі з охочими працюватимуть інструктори Служби судової охорони Полтавщини. Навчатимуть стріляти усіх охочих.

П’ятикурсниця Полтавської політехніки Софія Дмитрюк на занятті із вогневої підготовки відпрацьовує стрільбу по мішенях. Робить це із автомата та пістолета.

""Спочатку трошки нервуєшся, але коли вже тримаєш і бачиш перед собою ціль, то вже вмикається азарт і хочеться ще і ще спробувати. Для мене на сьогодні це дуже важливо, і хоч моя спеціальність не підпадає під обов’язкову мобілізацію жінок, та все ж я хочу бути готовою", — каже студентка Полтавської політехніки Софія Дмитрюк.

У Полтаві судові охоронці навчають стрільбі студентів та викладачів університету

У Полтавській політехніці для студентів та викладачів організували безплатні заняття із вогневої підготовки та стрільби. В інтерактивному тирі із охочими працюють інструктори зі Служби судової охорони Полтавщини.

"Був підписаний меморандум. І в рамках цього меморандуму ми розпочали активну співпрацю у різних напрямках.Ми маємо в управлінні мультимедійний тир. Це безпечна установка, яка дає змогу робити стрільбу безпечною, вона не потребує додаткових окремих затрат, тобто вона потребує лише місця, певного живлення і людей, які бажають здійснювати стрільбу", — говорить спеціалістка відділу Служби судової охорони Полтавщини Катерина Григоренко.

"В умовах повномасштабного вторгнення країни-терориста РФ на територію України кожен громадянин має вміти поводитися правильно зі зброєю. На сьогодні ми розробили графік тренувань наших студентів", — говорить ректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко.

Триває заняття понад годину. За день навчання проходять зо дві сотні студентів та викладачів, каже інструктор Геворг Геворгян.

"Заняття у нас складається з двох частин – це теоретичне, а далі ми переходимо на практичну частину, де уже студенти беруть зброю в руки. Розповідаю, як правильно поводитись зі зброєю, заходи безпеки зі зброєю, і основне – це як правильно тримати зброю, прицілюватись і виводити зброю на вогневу", — каже заступник командира підрозділу Служби судової охорони Полтавщини Геворг Геворгян.

Як розповіла спеціалістка відділу Служби судової охорони Полтавщини Катерина Григоренко, триватимуть такі навчання до кінця березня.

Джерело