Поліція розслідує смерть курсанта

Курсант Львівського державного університету внутрішніх справ загинув під час караулу на посту 19 березня. У мережі повідомляють, що хлопець застрелився. Про це повідомляє пресслужба ЛьвДУВС.

На сайті університету підтвердили загибель. Опублікували співчуття з приводу смерті юнака та розпочали внутрішнє розслідування. 

У Львові з автомата застрелився 18-річний курсант – з'явилися подробиці

У місцевих Telegram-каналах повідомляли про самогубство студента. Опублікували фото з місця події.

"Він застрелився з АКС-74У. Зброю курсантам видають під час добових чергувань на окремих постах", – мовилось у повідомленнях.

Крім того, в мережі поширюють інформацію, нібито загиблий залишив записку. Там він начебто вказав причини свого вчинку та детально описав ситуацію про керівників та факультет. Проте самі курсанти невпевнені, чи це правда, оскільки "записка десь зникла".

Правоохоронці уже відкрили кримінальну справу, всі обставини події з'ясовують. Наразі вирішують питання щодо підслідності, інформує "Суспільне"

У поліції Львівської області виданню розповіли, що зараз вирішують питання щодо підслідності (розподілення кримінальних проваджень між органами, які мають право розслідувати кримінальні правопорушення). Більше інформації щодо смерті курсанта пообіцяли повідомити згодом.

Що відомо про курсанта

Курсант навчався на другому курсі університету на факультеті №3. Про це пише Zaxid.net.

Там готують фахівців для підрозділів превентивної поліції. Хлопець був родом із Рівненської області. Йому мало виповнитись 19 років.

Також оприлюднили фото з місця події. Однак показати їх неможливо з етичних міркувань. 

Джерело