Барельєф нацгвардійця та його батька продали з аукціону майже за 150 тисяч гривень – усі кошти на потреби бійців.

В Івано-Франківську відбувся другий благодійний аукціон на підтримку наших прикарпатських воїнів. Загалом було представлено 51 унікальний лот серед них і картина барельєф “Рабство і воля” гвардійця Віталія Деренька та його батька Івана автором ідеї якої є художник Роман Романюк, повідомляє 50 полк імені Семена Височана.

За представлений барельєф гвардійця та його батька змагалися багато благодійників і все ж таки його придбали за 145 тис. грн.

Як розповідає Віталій:

Картина є відображення боротьби українського народу за незалежність. Це класична сцена захисту свого права на життя та свободи. Основа композиції була взята з ікони Георгія змієборця. На барельєфі зображений воїн-захисник – це сучасне Українське суспільство, яке протистоїть злу в формі видозміненого спотвореного герба росії.

На аукціоні вдалось зібрати 3 млн 543 тис. гривень для прикарпатських захисників та захисниць. Ці кошти значно підсилять бійців на передовій. Завершився аукціон виступом гвардійського оркестру під керівництвом військового диригента майора Арсена Галюка. Гвардійці виконали патріотичні композиції для підтримання патріотичного духу прикарпатців.

Барельєф нацгвардійця та його батька продали з аукціону майже за 150 тисяч Барельєф нацгвардійця та його батька продали з аукціону майже за 150 тисяч Барельєф нацгвардійця та його батька продали з аукціону майже за 150 тисяч Барельєф нацгвардійця та його батька продали з аукціону майже за 150 тисяч Барельєф нацгвардійця та його батька продали з аукціону майже за 150 тисяч

Джерело