Дочка співака Олександра Пономарьова та продюсерки Олени Мозгової Євгенія святкує сьогодні 25-річчя. Батьки привітали дівчину зі святом та оприлюднили архівні фото у мережі.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Пономарьов Олександр (@ponomaryovoleksandr)

Пономарьов та Мозгова привітали доньку Женю з 25-річчям та виклали архівні фото

«Моїй Євгенії сьогодні 25! Ого! Многая і благая літа, здоровою, щасливою і з Божим благословенням!», – написав тато.

«Моє Сонечко, моя Євгенія! З днем народження, моя красуне! Будь щаслива! Ти виросла дуже достойною, шляхетною людиною. Ти красива і внутрішньо і зовні, а це велика рідкість. Не розгуби це в собі. Дуже за тобою скучила. Люблю тебе. Навжди і безумовно», – написала мама.

Раніше «Главком» писав, що Пономарьов показав дівчину, яка називає його головним чоловіком свого життя. Співак на своїй сторінці в Інстаграм показав, як пройшов його день народження. Пономарьова вітали колеги, зокрема – Ірина Білик, Оля Цибульська, а також – рідні та близькі.

Дуже тепле привітання надіслала артисту його старша дочка Зоя, яку Пономарьов удочерив, коли одружився з продюсеркою Оленою Мозговою. «Сьогодні день народження у найголовнішого чоловіка у моєму житті. Тату, я люблю тебе безмежно! Пишаюсь тобою і тим, що я твоя дочка! Ти в мене найкращий», – написала Зоя. Дівчина також поділилася архівними фото із зірковим батьком.

Джерело