Ракетні удари росіян по Україні у певний момент значно виснажили енергосистему та інфраструктуру України.

Ближче до кінця зими 2023 року вже й жителі країни більш-менш звикли до ударів, і ППО України стала значно потужнішою. Усі ми сподівалися. що з приходом весни ракетні удари та атаки дронами від росіян зійдуть на "ні", але в ГУР мають трохи інформацію.

У Буданова в ГУР розповіли про нові ракетні удари росіян по Україні:

У Буданова в ГУР розповіли про нові ракетні удари росіян по Україні:

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону заявив, що російські війська продовжуватимуть свою тактику ракетного терору. Щоправда, у цьому негативі є дуже позитивний нюанс.

"Від ракетного терору рашисти не відмовляються, але ми бачимо, що ракетний бліцкриг провалився відколи почався, хоче цей інструмент залякування і далі використовується", - сказав він.

У Буданова в ГУР розповіли про нові ракетні удари росіян по Україні:

Юсов додав, що також збільшились інтервали між ракетними атаками окупантів. Раніше масовані удари вони завдавали раз на тиждень, а зараз – раз на 3-4 тижні.

Він наголосив, що засипати Україну "Калібрами", "Іскандерами", "Кинжалами" рф собі дозволити не може.

"Так, застарілого ракетного озброєння в Росії ще багато. Особливо коли йдеться про С-300 - це означає підвищення загрози для прифронтових територій, і ми бачимо ці руйнування досі по Запоріжжю та іншим містам. Але загалом ця тактика ракетного терору вже Україна зазнала поразки. Україна пережила зиму, енергетична система вистояла, і сьогодні докорінно вплинути на українську економіку, логістику ворог вже не зможе", - зауважив Юсов.

Раніше ми повідомляли, що воїни ЗСУ ліквідували буддиста, який  заскочив до останнього автобуса на фронт.

Джерело