Відома українська акторка, учасниця творчої студії "Жіночий квартал" та головна зіронька серіалу "Одного разу під Полтавою" Ірина Сопонару частенько радує шанувальників  свіжими публікаціями в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 380 тисяч людей.

Ірина Сопонару вирішила надихнути українців новою фотографією, на якій вона променисто посміхається та позує на підсвічених сходах у спокусливому вбранні із суцільної шкіри.

Зірка

Зірка

Коротенька спідниця відкрила вид на її прекрасні ніжки, і навіть чорно-білий колір кадру не заважає ними помилуватися. Зважаючи на все, це була професійна зйомка або якийсь захід, оскільки артистка відзначила всіх майстрів, які були причетні до створення її гарячого образу.

Шанувальники залишили десятки коментарів під публікацією зірки гумористичного шоу. Більшість із них - це комліменти про те, яка вона красива. Також Ірину вже не раз лагідно називали "сонечком".

"Сонечко неймовірне", "І як завжди - красуня!", "Фантастична", - написали фанати.

Зірка

Зірка

Раніше ми писали про те, що зірка"Жіночого кварталу" Ірина Сопонару розлютила українців щасливими знімками з Майамі: "Нагадує Миколу Тищенка"

Джерело