Гуманітарну допомогу для окремих категорій переселенців 21 березня почали видавати у Полтаві. Це роблять представники благодійного фонду "Карітас Полтава", розповіла Суспільному керівниця проєктів Оксана Корольова-Буцко.

Роздають людям продуктові набори, які містять товари першої необхідності. Це, зокрема, крупи, макарони, олію, консерви тощо. Допомога для родини і для однієї людини буде відрізнятися. Її можуть отримати такі категорії ВПО:

самотні батьки чи опікуни; люди з інвалідністю (I та II групи); багатодітні родини; самотні люди, які старші за 60 років; важкохворі; вагітні або матері з дітьми до 2 років.

Із собою слід мати оригінали документів: паспорт, ідентифікаційний код, довідка ВПО та довідка медико-соціальної експертної комісії. Ці продуктові набори призначені для переселенців, які приїхали на Полтавщину після початку повномасштабної війни та звертаються до фонду вперше або ж отримували допомогу не пізніше грудня.

У Полтаві видають допомогу для ВПО: хто може отримати

Сформували та передали допомогу у Полтаву представники благодійного фонду "Карітас Україна". До кінця березня планують видати приблизно 1 тисячу наборів.

Читайте також

Модульне містечко у Полтаві: який етап зведення та коли заселять ВПО

Джерело