У понеділок, 20 березня, у храмі святого Дмитрія, що у селі Делієве, Дубівецького протопресвітеріату, відбувся священичий Парастас за новопреставленим о. Іваном Цимбалою. Заупокійне моління очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Владиці Миколі співслужили протопресвітер Дубівецький митр. прот. Олег Каськів, а також душпастирі Дубівецького протопресвітеріату та священники Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

По завершенні заупокійного моління Владика Микола звернувся до родини покійного та до всіх присутніх, хто прийшов, щоб молитися за покійного душпастиря.

Слава Ісусу Христу! Дорогі у Христі! Чи живемо, чи помираємо, все робимо для Господа. Сьогодні ми зійшлися, щоб подякувати за дар життя нашого співбрата у священстві отця Івана. Він протягом багатьох років служив людям, прославляв Бога. Так само сьогодні ми прийшли, щоб послужити йому, щоб передати його безсмертну душу в обійми Небесного Отця, — мовив Архірей.

«Просимо сьогодні у Бога для родини покійного сили й витривалості, щоб перенести цю втрату в надії, що душа його не помирає, але воскресає. Нехай Господь прийме нашу молитву за упокій нашого співбрата о. Івана», — додав на завершення Владика Микола.

Отець Іван Цимбала відійшов до вічності 19 березня 2023 року Божого, на 64-му році життя та 36-му році священичого служіння.

Довідково:

Отець Іван Цимбала народився 20 липня 1959 р. у с. Підмонастир Перемишлянського району Львівської області.

Протягом 1989-1993 років навчався в Одеській духовній семінарії. Отець Іван здобував освіту також у Львівському технікумі радіоелектроніки, де отримав спеціальність фахівця у сфері електроінженерії.

Дияконські свячення отримав 21 вересня 1985 року, свяченичі — 25 березня 1987 року.

У серпні 1994 року після визнання Віри був прийнятий до Української Греко-Католицької Церкви Єпископом Ординарієм Івано-Франківським Кир Софроном Дмитерком і уповноважений виконувати священичий уряд.

Здійснював душпастирське служіння на різних парафіях Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, зокрема, у селах Бишів, Нижня Липиця, Діброва, Світанок, Деліїв, Рошів, Стратин, Конюшки, Обельниця, Підшумлянці, Нові Скоморохи та Старі Скоморохи.

Останнім місцем служіння стала парафія святого Дмитрія, що у селі Делієве Дубовецького протопресвітеріату.

Владика Микола Семенишин очолив священичий Парастас за покійним о. Іваном Цимбалою Владика Микола Семенишин очолив священичий Парастас за покійним о. Іваном Цимбалою Владика Микола Семенишин очолив священичий Парастас за покійним о. Іваном Цимбалою

Джерело