Колишнього генерального директора комунального підприємства "Дніпро-Кіровоград" підозрюють у неналежному виконанні своїх службових обов'язків. Це спричинило збитки на суму 3,7 мільйона гривень. Про це розповіла речниця регіональної прокуратури Наталія Алєксєєнко. Підозрюваний Роман Ілик сказав Суспільному: справу закриють за браком доказів.

Підозру оголосили за частиною 2 статті 367 "Службова недбалість". Якщо провину Романа Ілика доведуть, йому загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років.

За версією слідства, підозрюваний допустив оплату за кредитні гроші Міжнародного Банку реконструкції та розвитку машин марки ГАЗ за завищеними цінами — перерахували понад дев’ять мільйонів гривень. Ціна за машини в договорі перевищена порівняно з ціною виробників на суму 3,7 мільйона гривень.

Екскерівника підприємства

Підозрюваний Роман Ілик каже: надаватиме пояснення й відстоювати інтереси в суді. "Це абсолютна профанація, висмоктана з пальця. Прокуратура вже двічі закривала кримінальну справу і потім на чиєсь прохання повторно відкривала. Зараз це вже третя кримінальна справа на одну й ту саму тему. Причому в лютому її відкрили й дуже швидко оголосили підозру. Я не знаю, кому в цьому світі треба відкривати кримінальні справи на рівному місці. Мені відомо, що був державний аудит по тих питаннях. Порушень не виявили. Була криміналістична експертиза. Порушень також не виявили. Якщо хтось хоче, щоб я це закрив у судовому порядку, то, звичайно, ми підемо в суд і закриємо".

Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також Жителька Кіровоградщини передавала російським спецслужбам відомості про підприємства Кіровоградської й Полтавської областей. Жінку затримали під час фотографування одного з них На Кіровоградщині ремонтують мережі водогону "Дніпро-Кіровоград". Допомагає релоковане підприємство Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело