Відомий український співак Макс Барських різко висловився про концерт, який якось пройшов на росії. Він порівняв, скільки людей зібралося на мітинги та на стадіоні.

Про це Макс Барських написав на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram.

Макс Барських розповів про найганебнішу армію:

Макс Барських розповів про найганебнішу армію:

2022 року на росії в лужниках відбувся концерт з нагоди річниці окупації рф Криму. На ньому виступало багато російських зірок та володимир путін. Український співак Макс Барських не міг уникнути цієї події, і різко висловився.

Барських зазначив, що влаштовувати такі концерти, доки російська армія вбиваємо українців просто нелюдяно. Також він звернув увагу на кількість людей, які прийшли на стадіон, причому на антивоєнні мітинги виходило в рази менше. 

Макс Барських розповів про найганебнішу армію:

"Дуже складно підібрати слова. У лужниках влаштували концерт, поки тривають обстріли українських міст, людей і дітей російськими солдатами. У мене просто не вкладається в голові, як можна бути настільки нелюдськими? Порівняти скільки людей зібралося на стадіоні і скільки виходило на мітинги. Цим усе сказано! Раби залишаться рабами. Вихваляйте свою ганебну армію та честь! Фашисти - це найм'якше слово, яке можна підібрати. Ця нація для мене мертва - назавжди!", - зазначив співак.

Макс Барських розповів про найганебнішу армію:

Раніше ми повідомляли, що Макс Барських згадав мирне життя та знайшов спосіб повернути щасливі моменти: "У відриві".

Джерело